بهترین روش آموزش نقاشی و طراحی

منبع ترجمه: https://www.artistsnetwork.com/

چگونه نقاشی کشیدن را شروع کنیم؟

هنگامی که شما تصمیم به آغاز کار نقاشی می کنید شاید با اسطوره یا افسانه ای روبرو شده اید که استعدادتان را شکوفا کرده است. شاید باورتان نشود ولی اشتیاق و شوق در این کار بیش از هر چیز می تواند به شما کمک کند. شما حتی می توانید یک نقاشی عالی بکشید بدون اینکه چیزهای زیادی از مهارت های نقاشی بدانید. با دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی در سایت اینترنتی با این کار بیشتر آشنا شوید.کلیه آثار هنری که در متن مقاله آورده شده است متعلق به هنرمند نقاش برجسته کشورمان خانم فرحنار پناه می باشد

جذاب‌ترین راه آموزش نقاشی…

جذاب‌ترین راه آموزش نقاشی، می‌تواند آموختن از طریقِ فیلم های آموزش نقاشی باشد. هنر در ما معجزه می‌آفریند. روحمان را آرام می‌کند و ذهنمان را شاداب و فعال نگاه می‌دارد و چه هنری زیباتر از نقاشی و چه  راهی برای آموزش نقاشی، مناسب تر از فیلم های آموزش نقاشی… نقاشی، لحظات شما را پر از نور و رنگ خواهد کرد و با قلمویی سحرآمیز، شور و شادی را به روزهایتان خواهد پاشید. در پروسه‌ی آموزش نقاشی، پیدا کردن ایده برای نقاشی و بازی با رنگها، قلبتان را از انرژی های منفی آزاد می کنید و مغزتان را ورزش می دهید. هنر و آموزش نقاشی، احساس تازگی و نشاط را در جسم، روح و زندگیتان سرازیر می‌کند

آموزش نقاشی، دربِ  ورود به جهانِ هنر…

آموزش نقاشی درِ ورود به جهانِ جادوییِ هنر است. ما هر روز با احساساتِ متفاوتی درگیریم: غم، دلتنگی، عذاب، خشم، رنج، درد و… برنامه می‌ریزیم و منتظر شنبه‌ایم برای شروع راهی نو و تغییرها رخ نمی‌دهند؛ هنر بهترین و جادویی‌ترین راهِ گریز از منفی هاست. به نقاشی کردن پناه ببرید. شاید با خود بگویید دوست دارید اما وقت، شیفت های کاری و برنامه‌های زندگی اجازه حضور در کلاس‌های نقاشی را به شما نمی‌دهند؛ خب!! از فیلم آموزش نقاشی شروع کنید.. بسیار هیجان انگیز است؛ می‌توانید با آرامش و فراغ بال، در بهترین زمان روزتان، چایی بنوشید، در مبل راحتی خود لم دهید و نقاشی را شیرین و جذاب بیاموزید. بهتر است جنگیدن برای رفعِ احساسات بدتان را رها کنید و آنها را به تابلوهای نقاشی تبدیل کنید. غم، رنج، دلتنگی و… را  بر صفحه‌ای سفید بکشید و رنگ آمیزی کنید! رهایی و سبکی بعد از خلق یک هنر، آن هم تابلوی نقاشیِ رنگارنگ، بی نظیر است.

مقاله مرتبط

تکنیک های نقاشی با آکریلیک

خرید اینترنتی تابلو نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

خرید اینترنتی تابلو نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

خرید اینترنتی تابلو نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

آموزش نقاشی، خلاقیت را در کودکان و نوجوانان افزایش می دهد.

آموزش نقاشی، خلاقیت را در کودکان و نوجوانان به طرز شگفت انگیزی افزایش می‌دهد؛ اینکه کودک یا نوجوان، مداد، قلمو یا پاستیلی را در دست بگیرد و طرحی خلق کند، مهارت های عملیش را رشد می‌دهد؛ او می‌اندیشد که چه چیزی را نقاشی کند؛ هر قسمتش را چه رنگی بزند و در واقع آنچه در ذهنش می‌گذرد را بر صفحه می‌آورد و اینها همه باعث رشدِ خلاقیت در او می‌گردند. حتی وقتی کودک اثر نقاشی خود یا تابلویی نقاشی را تماشا می‌کند و با آن به رؤیا می‌رود و درباره‌اش تفکر می‌کند، همه و همه ذهنش را قوی می‌کنند و قوه ی بصری کودک یا نوجوان را به شدت تقویت می‌کنند. کودک در ذهنش جستجو می‌کند، ایده می‌یابد و با پیچ و تابِ انگشتانش، نقاشی را خلق می‌کند و فکر، چشم‌ها، قوه ی تفکر، مهارتِ تصمیم گیریش پرورش می‌یابند؛ درست تر می‌بیند و بهتر درک می‌کند. هرچه کودک یا نوجوان بیشتر با هنر و آموزش هنر گره بخورد و بیشتر خلق کند، بیشتر لذت می‌برد و خلاق‌تر می شود و خلاقیت به او کمک می کند در مواجهه با مسائل مختلف زندگی، بهتر و سریعتر تصمیم بگیرد و درست ترین راه ِ چاره ها را بیابد. هنر برای مغز همچون ورزش است و عضله‌ی مغز را قوی می‌کند و جریان خون به آن را افزایش می‌دهد.

مقاله مرتبط

تاثیراتی که نگاه کردن به یک تابلو نقاشی بر مغز ما می گذارد

تصمیم گیری درباره انتخاب سبک و نوع رنگ در نقاشی:

اولین گام تصمیم گیری برای شروع نقاشی کشیدن این است که از چه روش هایی برای نقاشی می خواهید استفاده کنید همچنین انتخاب رنگ نقاشی نیز نکته بسیار مهمی است که بایستی به آن توجه داشته باشید.شما برای ورود به دنیای نقاشی می بایست یک سبک ویژه ای را انتخاب نمایید. شما چهار انتخاب اصلی دارید که عبارتند از: رنگ روغن، آبرنگ، آکریلیک و پاستل . این یک انتخاب کاملا شخصی است. اگر یک نوع رنگ برای شما مناسب نباشد می توانید رنگ های دیگر را نیز امتحان کنید. با دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی کنار ما باشید.

رنگ روغن: این نوع رنگ سنتی ترین روش برای رنگ آمیزی است. این رنگ ها از مخلوط موادی مثل لاین ، گلرنگ و خشخاش بدست می آید. باید سطحی که توسط رنگ روغن  رنگ آمیزی می شود توسط gesso محافظت شده باشد تا اسید موجود در رنگ به سطح آسیبی نرساند. رنگ روغن زود خشک نمی شود به همین دلیل شما می توانید از روزهای قبل, رنگ ها را ترکیب کرده و آماده کنید. برای تمیز کردن رنگ روغن به حلال های خاصی نیاز است، حلال هایی مثل سنگ مرمر و یا ذرات معدنی. در سال های اخیر روغن های محلول در آب نیز تولید شده اند که با آب به راحتی می شود قلم و یا دیگر اجسام را  تمیز کرد. با دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی انتخاب بهتری داشته باشید.

آبرنگ : آبرنگ هم یک نوع رنگ و روش قدیمی در نقاشی محسوب می شود. آبرنگ از ترکیب موادی ساخته می شود. آبرنگ هم چنان که از نامش مشخص است، حلال در آب می باشد و بعد از ترکیب و ساخت،  اگر خشک شود می توان دوباره آن را درست کرد. حتی در مواردی بعد از سال ها هم می توان آبرنگ را فعال کرد. به علت ویژگی هایی که آبرنگ داراست بسیار پر طرفدار بوده و در بسیاری از محیط ها از آن استفاده می شود. برای دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی با ما همراه باشید.

مقاله مرتبط:

بررسی اسکیس و انواع آن

فیلم آموزش نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

فیلم آموزش نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

رنگ آکریلیک :

این نوع رنگ می تواند یک انتخاب مدرن تری باشد. آکریلیک از سال 1950 تولید شده و در اختیار نقاشان قرار گرفته است. این رنگ از پلیمر پلاستیکی ساخته شده است. ویژگی این رنگ طوری است که بسیار زود خشک می شود و تقریبا روی هر سطحی می توان مورد استفاده قرار داد و نیازی به هیچ محافظی ندارد. با وجود این ویژگی ها این رنگ کاملا محلول در آب است و بسیار راحت تمیز می شود. آکریلیک را می توان در موارد بسیاری استفاده کرد. در واقع این رنگ هم شباهت هایی به آبرنگ دارد و هم رنگ روغن. برای دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی ما را همراهی کنید.

رنگ های پاستل :

رنگ های پاستل در برند های مختلفی وجود دارد که شما برای شناختن آنها به زمان نیاز دارید . اما به عنوان یک مبتدی می توانید رنگ پاستیل unison ساخته جان هاسکی را خریداری کنید که بسیار به درد بخور است. این برند دارای 400 رنگ مختلف می باشد. اگر به رنگ های دیگری نیاز داشته باشید می توانید به صورت جداگانه خریداری کنید. رنگ پاستل schmincke نیز یک برند رنگ پاستل خوب است که پاستیل های نرمی را دارد، بافت کریستالی عالی دارد که بر روی کاغذ و دیگر سطوح عالی کار می کند. پاستیل Rembrandt هم از رنگ های با کیفیت می باشد که برای مبتدیان انتخاب خوبی است. برای دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی به سایت ما مراجعه کنید.

تابلوهای نقاشی، حرف های زیادی برای گفتن دارند…

تابلوهای نقاشی، سرشارند از حرف و احساس… وقتی دیوارِ خانه را پر از تابلوهای نقاشی کوچک و بزرگ می‌کنید، گویا دیوار زنده می‌شود و با شما گفتگو می‌کند! با پرنده هایِ داخل تابلوها پرواز می‌کنید؛ در دریاهایِ نیلیِ تابلوها شنا می‌کنید و به سرزمین‌هایِ تابلوها سفر می‌نمایید و در نهایت از بالای بلندترین قله‌ی کوهِ وسطِ نقاشی، خودتان را تماشا می‌کنید که با هنر و نقاشی، آرام تر، شادتر و خلاق‌تر گشته‌اید. تابلوهای نقاشی قلب خانه ها هستند، آنها را به دیوارها بکوبید تا خانه‌ی شما با رنگ‌ها و شکلها بتپد و خونِ تازه را در رگ‌های خانه و بدنتان جاری کند. تابلوهای نقاشی، رؤیابافی و تخیل را در شما بیدار می‌کنند و تخیل ِ شما همان چیزیست که به زودی تبدیل به واقعیت می‌شود. تابلوهای نقاشی در دلِ خود، احساساتِ نقاش و جادویِ دستانش را تا ابد نگاه می‌دارند و شما ناظرِ هر روزه‌یِ قلب، احساس و درونِ یک هنرمندِ بزرگ خواهید بود.

مقاله مرتبط

10 نکته طلایی برای ارتقا مهارت های نقاشی

فیلم آموزش نقاشی و طراحی

نقاش: فرحناز پناه

آموزش نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

یاد گیری رنگ آمیزی در نقاشی

برای شروع یادگیری نقاشی باید ترکیب رنگ ها را آموخت. در واقع یک مرحله تئوری رنگ ها را باید گذراند. این قوانین و مبناها چیزهای بسیار ساده ای هستند که هرکسی قادر به یادگیری آنهاست. رنگ ها و انواع مناسب آن برای نقاشی های مختلف یک پروسه تکمیلی و طولانی است که شاید یک هنرمند تمام عمر کاری خود را برای شناخت آن صرف کند. آشنایی با روش های ترکیب رنگ می تواند برای مبتدیان کمی پیچیده باشد، اما در اصل نکات بنیادی و اساسی را دارد که با آموختن آن ترکیب رنگ ساده می شود. برای آشنایی و دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی با سایت اینترنتی ما همراه شوید.

بنابراین اگر شما این نکات را یاد بگیرید بسیار راحت مشغول ترکیب رنگ، تن ها و سایه ها می شوید. اگر نمیخواهید با دور انداختن یک نقاشی آن را هدر ندهید می توانید روی آن تمرین های خود را انجام دهید. مثلا با رنگ سفید اندازه تن ها و تاریک و روشن بودن آنها را امتحان نمایید

طراح: فرحناز پناه

طراح: فرحناز پناه

طراح: فرحناز پناه

مراحل ساخت یک نقاشی

مراحل کشیدن یک نقاشی برای هر هنرمندی فرق می کند . هر هنرمندی به زمان مختلفی نیاز دارد تا یک اثر را طراحی کند. بسیاری از هنرمندان به راحتی ترکیب رنگ خود را بر روی بوم نقاشی انجام می دهند. شما به عنوان مبتدی می توانید کار خود را با اشکال بزرگ شروع کرده و کلی کار کنید اما بعد از یافتن مهارت لازم می توانید کار خود را با جزئیات کامل انجام دهید. بعضی از هنرمندان کار خود را به صورت لایه ای و در چند مرحله اثر خود را کامل می کنند اما بعضی دیگر کار خود را به صورت prima یعنی به یک باره و در یک مرحله انجام می دهند. اغلب هنرمندان قبل از انجام کار خود مطالعاتی را درباره ی آن انجام می دهند. نمی توان گفت یکی از این روش ها درست یا غلط است. هر هنرمندی باید روش مناسب خود را پیدا کند. با دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی ما را همراهی کنید.

پیدا کردن ایده برای نقاشی

شاید یک روز ایده های مختلفی را در سر داشته باشید و روز دیگری هیچ ایده ای به نظرتان نرسد. شما می توانید با الهام گرفتن از دیگران ایده های خود را شکار کنید. استفاده از مجلات و کتاب ها نیز می تواند مفید باشد. اگر در نقاشی خود اشتباه کردید هرگز احساس نا امیدی نکنید. قطعا تمام هنرمندان این مراحل را گذرانده اند که حالا مهارت و حرفه ی لازم را بدست آورده اند. اگر هنوز می خواهید با مفاهیم بیشتری در این باره یاد بگیرید می توانید یک یا دو ساعت خود را برای پیدا کردن کتاب های مفید صرف کنید. دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی هم می تواند به شما کمک کند.

نکات ایمنی

 رعایت نکات ایمنی در مورد مواد شیمیایی رنگ آمیزی باید یک عادت برای هنرجو باشد. به عنوان مثال شما نباید هرگز با دستی که رنگ روی آن پاشیده شده است غذا بخورید. شما باید بدانید از چه نوع موادی استفاده می کنید، چه نکات ایمنی را باید رعایت کنید و از کجا باید مواد و رنگ نقاشی غیر سمی را تهیه کنید. برای دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی با ما همراه باشید.

خرید تابلو نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

خرید تابلو نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

خرید تابلو نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

10 راه برای ایجاد یک اثر هنری بدون داشتن مهارت تخصصی

آیا شما هم فکر می کنید که بدون داشتن مهارت نمی توانید یک نقاش شوید؟ یک حرف قدیمی در بین عموم معمول است که می گویند من حتی یک خط مستقیم هم نمی توانم بکشم. اما باید بدانید که اصلا مهم نیست که شما نمی توانید خط صاف بکشید. حتی اگر به توانایی های خود اعتماد ندارید با استفاده از خلاقیت خود می توانید اثر زیبایی را پدید آورید.

موضوع مهم در نقاشی و یادگیری آن، تمرین و اکتشاف استعداد درونی است. قبل از این که به کار هنری خود پایان دهید ، سعی کنید راه منحصر به فرد خودتان را بیابید. با دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی استعداد خود را کشف کنید.

توقف مقایسه خود با دیگران

وقتی وارد کار نقاشی می شوید باید استعداد ذاتی خود را بیابید نه اینکه چپ و راست خود را با دیگران مقایسه کنید. در ابتدای کار نقاشی های خودتان را با لئوناردوداوینچی و یا نقاشان معروف مقایسه نکنید. در اصل نقاشی باید برای شما یک نوع تفریح باشد و از آن لذت ببرید، نه اینکه به آن به عنوان یک کار نگاه کنید. مقایسه ی خود با دیگران چیزی جز نا امیدی را به بار نمی آورد. برای دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی در این سایت ما را دنبال کنید.

نقاشی انتزاعی را امتحان کنید

حتما شما هم آثار نقاشی را در گالری های نقاشی دیده اید که مردم با دیدن آن می گویند این را بچه من هم می تواند بکشد. این سبک از نقاشی را انتزاعی یه خلاصه کاری می نامند. در واقع نقاش با شکل و طرحی ساده پیامی را نشان می دهد. از شکل ساده ای که دوست دارید استفاده کنید. مربع، دایره یا مستطیل بکشید و ترکیب رنگ های اولیه را در آن امتحان کنید. مهم نیست دیگران درباره ی آن چه می گویند. قطعا شما الهامی را در نقاشی خود درک کرده اید.

به زندگی عادی خود ادامه دهید

لازم نیست برای تمرین از گلدان روی میزتان استفاده کنید، حتما که این گلدان برای شما زیادی پیچیده است. با تمرین های ساده کار خود را شروع کنید. تمرین کشیدن اشکال پیچیده وقتتان را می گیرد و اجازه نمی دهد به زندگی عادی خود ادامه دهید. با دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی نکات بیشتری را بیاموزید.

آموزش نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

خرید تابلو نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

فیلم آموزش نقاشی

نقاش: فرحناز پناه

محدود کردن پالت رنگ

بعد از یادگیری رنگ آمیزی و ترکیب رنگ ها ممکن است در این کار غرق شوید و وقت زیادی را برای این کار صرف کنید. در ابتدا بهتر است رنگ های محدودی را داشته باشید تا این کار شما را بیش از حد سرگرم نکند. شاید این اسباب بازی جدید شما را از اصل کارتان دور کند. برای دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی با ما همراه باشید.

پرتره ای از صورت خودتان بکشید

چرا بهترین چیزی را که می شناسید نکشید؟ امتحان کنید و ببینید چگونه یک پرتره می کشید.

راهی عالی برای شناخت سبک هنری خود این است که صورت خود را نقاشی کنید. نتیجه کار اصلا مهم نیست. اگر کسی آن را نقد کرد بگویید که این احساسات درونی شما را نشان می دهد. با دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی مهارت خود را افزایش دهید.

یک کارتون نقاشی کنید

حتما شما هم وقتی کوچک بودید یک کارتون و یا شخصیت کارتونی مورد علاقه ای داشته اید. کارتون ها از خطوط ساده ای تشکیل شده اند و تمرین آنها می تواند انتخاب خوبی باشد. شما می توانید با کشیدن کارتون هایی مثل flintstonesو یا smurfs مهارت های خود را افزایش دهید. این کار را با یک مداد و کاغذ انجام دهید. قطعا درباره ی راحت بودن این کار شگفت زده خواهید شد. با دیدن فیلم آموزش و طراحی نقاشی ما را همراهی کنید.

استفاده از انواع بافت ها برای ساختن اثر هنری

یک طرح را انتخاب کنید و با استفاده از ترکیب مواد مختلف، آن را رنگ آمیزی کنید. برش های یک مجله، دکمه های قدیمی و یا سیم های اضافی در خانه، همه ی این ها را با یکدیگر مخلوط کرده و اثر هنری خود را بیافرینید. برای دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی به سایت ما مراجعه کنید.

نقاشی را یک کار تیمی کنید

از دوستان، خانواده و همراهان خود بخواهید تا با شما در کار نقاشی شریک شوند. این می تواند نشاط و سرگرمی خوبی باشد. می توانید با مداد رنگی این کار را انجام دهید و نتیجه کار را روی یخچال خانه نصب کنید. با دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی ما با همراه باشید.

دیگر هنرها را نیز دنبال کنید

نقاشی و طراحی مشتاقان زیادی دارد اما این کار تنها هنر در شهر نیست. می توانید هنر دیگری را نیز فرا بگیرید هنری که احتیاجی به قلم مو ندارد.

انتخاب هنر سفالگری می تواند یک انتخاب مناسبی باشد. این کار احتیاجی به هیچ طرحی ندارد و بیشتر یک کار کاربردی است. برای دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی به سایت ما مراجعه کنید.

عکاسی نیز یک هنر بسیار حرفه ای است. این کار می تواند برای کسانی که ریاضی بهتری دارند خوب باشد. کار عکاسی را با تلفن همراهتان شروع کنید، بعدا می توانید یک دوربین حرفه ای بخرید و کار تخصصی را ادامه دهید.

به یک کلاس آموزشی بروید

آموزش های اینترنتی و از راه دور قطعا نمی توانند کار یک استاد را انجام دهند. محل مناسبی را برای خود انتخاب کنید و به کلاس آموزشی بروید. می توانید به یک مرکز آموزشی هنری بروید . شاید در زمینه خوشنویسی و یا دیگر هنرها هم استعداد داشته باشید. با به اشتراک گذاشتن کارهای خود با هم کلاسی هایتان می توانید ایده پردازی کنید.در صورتی که شرایط رفتن به یک کلاس آموزش نقاشی به صورت حضوری را ندارید می توانید ااز فیلم های آموزش حرفه ای نقاشی توسط بهترین اساتید استفاده کنید.ما در ادامه برترین فیلم آموزش نقاشی و طراحی در کشور را به شما پیشنهاد می دهیم. برای دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی با ما باشید.

برای مشاهده برترین فیلم آموزش نقاشی و طراحی بر روی بنر زیر کلیک نمایید

فیلم آموزش نقاشی آنلاین چه برتری هایی دارد؟

فیلم آموزش نقاشی آنلاین، نسبت به کلاس‌های حضوری نقاشی برتری‌های زیادی دارد؛ می‌توانید بدون اتلافِ وقت، انرژی و سوخت، در ترافیک‌های سنگین شهری راحت و آسوده در خانه به آموزش نقاشی بپردازید؛ با آرامش بارها و بارها قسمت های مختلف فیلم ها را تماشا کنید و نکاتش را فرا گیرید. در کلاس‌های حضوری نقاشی، امکان تکرار آموزش‌ها به دلیل تعداد هنرجویان یا محدودیت زمانی، چندان میسر نیست. بلافاصله بعد از تماشای فیلم ها در خانه، می توانید، وقتی را که در شلوغی های شهر تلف می‌شود و خستگی راه را بر تن شما می‌نشاند، به شروع تمرین اختصاص دهید؛ در واقع زمانی که در رفت و آمد هدر می‌شد، به خلق یک تابلو نقاشی تعلق می‌گیرد.هزینه‌ی کلاس های حضوری نقاشی با اساتید حرفه ای بسیار بالاست؛ با فیلم های آموزش نقاشی، ساده و شیرین با کمترین هزینه ها، بهترین کلاس‌های نقاشی و برجسته‌ترین اساتیدِ آموزش نقاشی را به خانه‌ی خود خواهید آورد؛ چه چیزی جذاب تر از این است؟ مثل جادو می ماند و پر از لذت و شیرینی است.

 در کنارِ خرید تابلوهای نقاشی، خودتان دست به قلم شوید…

با فیلم های آموزش نقاشی، خودتان خالقِ  تابلوهای نقاشی می شوید و بعد از دیدن فیلم ها، چیزهایی را می‌کشید که حتی تصورش را هم نمی‌کردید. تدریسِ نکات کاربردی و تکنیک های طراحی همراه با کارگاه های عملی، در فیلم ها، شما را به بهترین کلاس های نقاشی می‌برد و قدم به قدم روش ها را به شما می‌آموزد، برای آموزشِ  روانشناسی رنگ‌ها و مراحلِ حرفه ایِ نقاشی هم با فیلم‌های مخصوص، در ادامه‌ی راه همراه شما خواهیم بود. تمام بهانه هایی را که برای به تعویق انداختن شروعِ نقاشی داشتید از جمله هزینه‌ی زیاد کلاس‌های حضوری، مسیرهای دور، در دسترس نبودنِ استادِ مناسب، کلاس‌های حضوری شلوغ، هماهنگ نشدن با زمانِ کلاس های حضوری، شیفت های کاری، کلاس های بی کیفیت و بی بازده  و… را در فیلم های آموزش نقاشیِ با تدریس استادی هنرمند و با تجربه، برای شما برطرف کرده ایم. فقط با یک کلیک، کلاسِ نقاشیِ معرکه و استادی برجسته را به خانه‌ی خود بیاورید و در آرامش بیاموزید؛ به زودی خواهید توانست تابلوهای نقاشی را بکشید؛ دیوارهای خانه منتظرند، دست به کار شوید و رنگ، نور، شادی و هیجان  را بر تنِ زندگی خود بپوشانید. نقاشی کردن راهی جذاب و شگفت انگیز برای درمانِ تنبلی ها، افسردگی‌ها و خمودگی هاست.. آموزش نقاشی با فیلم های آموزش نقاشی، شروعی دوباره، شیرین و ساده است؛ هرچه شروع، شیرین تر و ساده تر باشد، بهتر ادامه می‌یابد.

در فیلم های آموزش طراحی ما چه می گذرد…

 در فیلم های آموزش نقاشی ما، نقاشی و طراحی را کاملا درست و اصولی، از پایه خواهید آموخت. آموزشِ خطوط و  منحنی ها را می‌گذرانید تا به حجم و سایه برسید. دستانِ نامرئی ما، دستان شما را می‌گیرند تا نقاشی را از مرحله‌ی مقدماتی تا پیشرفته، شیرین و جذاب به شما بیاموزند. از این آموزش‌ها سرشار از لذت و هیجان خواهید شد. فیلم های آموزش نقاشیِ با کیفیت، پر از تکنیک‌ها و روشهای طراحی و نقاشیِ تأیید شده توسط بزرگترین استادهای نقاشی را در اختیارتان می‌گذاریم و کنارتان هستیم تا بیاموزید. (استاد فرحناز پناه) با 30 سال سابقه‌ی تدریس نقاشی، با فیلم های آموزش نقاشی خود، به خانه های شما می آیند و یک کلاس خصوصی را برای شما برگزار می‌کنند! زبانِ آموزشها،  روان،  ساده و شیرین است و حتی کسانی که هیچ چیز از نقاشی نمی‌دانند، پس از طی کردن دوره های مختلف فیلم ها می‌توانند نقاشی بکشند و در دریای شفاف هنر غرق شوند و با اعجازِ هنر نجات یابند. هنر شفابخش است، روان را درمان می‌کند و جسم را شاداب می‌گرداند؛ دل به دریای هنر و نقاشی بزنید.

آموختن یک حرفه با کمترین هزینه…

با فیلم های آموزش نقاشی، می توانید هنرِ نقاشی را با کمترین هزینه و آسان‌ترین راه بیاموزید و حتی این مهارت را به حرفه‌ی خود تبدیل کنید. اگر همیشه آرزو داشتید نقاش شوید و امکاناتش مهیا نبود، ما امکانات را در فیلم های آموزش نقاشی، در اختیار شما قرار می‌دهیم. وقتی طرح ها و رنگ ها را بر تکه‌ای بی جان از از کاغذ می‌ریزید، گویا به آن جان و زندگی می‌بخشید؛ همین زندگی در سلولهای خودِ شما و در زوایای روحتان جاری می‌شود و بیماری های روانی یا جسمی را آرام می‌کند. هنر و نقاشی شما را از اسارتِ فکرهای پوچ، وسواس های بی مورد، حساسیت های مالیخولیایی، دردهای جسمی و رنج‌هایِ روحیِ اضافی آزاد می‌کند. آموختن، آن هم هنر، آن هم نقاشی، آن هم در فضای خانه‌ی خودتان با فیلم‌های آموزش نقاشی آنقدر جذاب و شیرین است که بعد از تماشای فیلم ها، هر روز، شاکرِ پیشرفتِ تکنولوژی خواهید شد! فیلم‌های آموزش نقاشی در سطح های ابتدایی، متوسط و پیشرفته شما را آرام آرام و قدم به قدم به دنیای عجیب و شیرینِ نقاشی می‌آورند. ورکشاپ های آموزش تکنیک‌های رنگ و روغن را نیز با فیلم های آموزشِ نقاشی، در خانه‌ی شما برپا می‌کنیم! از قسمت تماس با ما، می‌توانید با ما ارتباط بگیرید تا به شما در انتخابِ فیلم آموزش نقاشی مناسبتان یاری برسانید. با فیلم های آموزش نقاشی می‌توانید هنردرمانی را آغاز کنید و با جادویِ رنگها و نقاشی ها، به زندگیتان مزه‌ی جدید و عطری خوش ببخشید؛ با فیلم های آموزش نقاشی، کلاس نقاشی به خانه‌ی شما می‌آید به جای اینکه شما به کلاس نقاشی بروید!!

فیلم آموزش نقاشی و طراحی استاد فرحناز پناه

فیلم آموزش جامع طراحی شامل تدریس کلیه تکنیک ها واصول مقدماتی و مهم در هنر طراحی است.همانطور که می دانید نقاشی و طراحی از جمله مهمترین هنرهای تجسمی به شمار می آیند.بسیاری از هنرجویان علاقه مند به دنیای طراحی به دلیل هزینه های بسیار بالای کلاس های نقاشی و طراحی و همچنین نبود این محیط های آموزشی در بسیاری از شهرستان های کشور نمی توانند در دوره های آموزش نقاشی و طراحی شرکت کنند و از این رو مهارت بسیاری از این عزیزان در اثر بسیاری از محدودیت های گفته شده شکوفا نمی شود.شما عزیزان با تهیه این فیلم آموزشی می توانید به تمامی تکنیک های برتری که در طراحی اشیا و نقاشی های حرفه ای استفاده می شود دست یابید.

محتوای فیلم آموزش مقدماتی طراحی :

در این فیلم آموزشی دو مبحث بسیار مهم در طراحی تحت آموزش قرار گرفته است :

1.مبحث خطوط صاف و کاربرد خطوط راست در طراحی

2.مبحث منحنی ها و کاربرد آن در شکل گیری طراحی اشیا

در این مجموعه جامع آموزشی کلیه مباحث هم به صورت عملی و هم به صورت تئوری پیاده سازی شده و تمامی  فیلم های آموزشی در لابراتور شخصی استاد فرحناز پناه ضبط و رکورد شده است.

ویژگی های پکیج جامع آموزش نقاشی و طراحی :

مدت زمان این مجموعه آموزشی : 3 ساعت (180 دقیقه)

کیفیت پخش فیلم : فرمت پخش HD

نحوه دریافت فیلم : به صورت لینک دانلود

حجم دانلود فیلم آموزشی : 1GB

حاصل دوره :

با گذراندن این دوره آموزشی قادر هستید تا به اوج مهارت در طراحی پایه و استفاده خطوط صاف و منحنی ها در شکل گیری اشیا دست یابید.منحنی ها و خطوط صاف از جمله مباحث بسیار مهم در هنر طراحی و نقاشی هستند.

سوالات متداول هنرجویان گرامی :

1.آیا دوره های متوسط و پیشرفته طراحی نیز از استاد فرحناز پناه وجود دارد ؟
بله.پس از گذراندن دوره مقدماتی و آشنایی با مباحث مقدماتی و اصول طراحی اولیه طراحی شما عزیزان می توانید از آموزش های دوه های متوسط که مباحثی همچون حجم و روانشناسی رنگ ها و کارگاه های پیشرفته عملی طراحی است استفاده نمایید.

2.آیا از این محصولات می توان در تبلت و یا گوشی همراه استفاده نمود ؟
بله شما عزیزان در تمامی device های خود نظیر تبلت و موبایل بدون مشکل می توانید از این مجموعه آموزشی استفاده نمایید.هیچ محدودیتی برای استفاده از این مجموعه در کامپیوترها در نظر گرفته نشده است و شما عزیزان به راحتی می توانید از این مجموعه در تمامی device ها استفاده نمایید

3.آیا مجموعه آموزش جامع طراحی تنها شامل مباحث تئوری است ؟
خیر.در ابتدا کلیه مباحث و تکنیک های مقدماتی طراحی تدریس شده و در پایان هر قسمت یک کارگاه عملی از همان مبحث آموزشی به صورت کاملا عملی آورده شده است.شما عزیزان در این مجموعه آموزشی با 4 کارگاه کاملا عملی با موضوع مباحثی همچون آموزش خطوط راست و منحنی ها و کاربرد آن ها در طرح های عملی آشنا خواهید شد

4.آیا این مجموعه آموزشی رو می توانم به صورت DVD فیزیکی نیز داشته باشم؟
خیر.شما عیزان تنها از طریق لینک دانلود می توانید مجموعه آموزش جامع نقاشی و طراحی مقدماتی استاد فرحناز پناه را تهیه نمایید

مدرس دوره:

مدرس این فیلم آموزشی استاد فرحناز پناه هنرمند اصیل و چهره ای نام آشنا در عرصه فرهنگ و نقاشی کشور با سابقه تدریس 30 سال می باشد.ایشان در طول دهه گذشته کلاس های حضوری بسیار زیادی در زمینه طراحی های خلاقانه و آموزش نقاشی با پاستل برگزار کرده اند.ایشان دارای نمایشگاه های انفرادی و گروهی بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور بوده و هنرجویان بسیاری در کلاس های آموزش نقاشی و طراحی ایشان با دنیای حرفه ای نقاشی و طراحی آشنا شده اند.از ایشان تا کنون 4 مجموعه کتاب نقاشی به چاپ رسیده است

 فرحناز پناه

استادفرحناز پناه فعالیت خود را در زمینه نقاشی و طراحی از سال 1365 آغاز کرد و تاکنون بیش از 8 نمایشگاه جمعی و 12 نمایشگاه انفرادی برگزار کرده است.فرحناز پناه را می توان هنرمندی اصیل و صاحب سبک در زمینه های مختلف نقاشی و طراحی معرفی نمود.آموزش نقاشی و تدریس ایشان در زمینه طراحی های خلاقانه از اصلی ترین فعالیت های فرحناز پناه در طول سالیان اخیر بوده است.ایشان صاحب سبکی خاص در زمینه نقاشی با پاستل می باشد و مجموعه آثار نقاشی های ایشان در 4 جلد کتاب با عناوین زیر از انشترات سرزمین اهورایی به چاپ رسیده است:

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 1 | کتاب ابریشم و آب

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 2 | کتاب ابر , باد , خاک , آتش

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 3 | کتاب به آفرینش

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 4 | کتاب حلقه خورشید

 

فرحناز پناه

مجموعه کتاب های نقاشی فرحناز پناه

تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه

گالری نقاشی های مدرن استاد فرحناز پناه

سفارش تابلوهای نقاشی و طراحی های مدرن

شما عزیزان می توانید برای استفاده از تابلوهای نقاشی و طراحی های خلاقانه در محیط های مختلف مانند کافی شاپ ها , هتل ها , کتابخانه ها و … با ما تماس بگیرید.آنچه در ذهن شما باشد در سریعترین زمان ممکن برای شما متناسب با محیط کاری تان طراحی خواهد شد. تابلوهای بزرگ دیواری، ایده ای دوست داشتنی برای دکوراسیون منزل و یا محیط کار شما هستند.از نمونه تابلوها و طراحی های موجود در سایت بازدید بعمل آورید.

[تعداد: 3    میانگین: 3.3/5]
error: Content is protected !!
× پشتیبانی آنلاین(Whatsapp)