آیا قصد خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی و طراحی را دارید؟

اگر شما هم علاقه مند به خرید اینترنتی تابلو های نقاشی و طراحی هستید با ما در این مطلب همراه باشید.

تابلوهای نقاشی همیشه برای استفاده در دکوراسیون خانه بسیار پرطرفدار بوده است.یک تابلوی نقاشی با حس خوب می تواند حال و هوای خانه را عوض کند.تابلوهای نقاشی آثار احساسات یک نقاش است. وقتی به تابلو نگاه می کنید می توانید همان حسی را که نقاش موقع کشیدن را داشته احساس نمایید.(راهنمای خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی)

دکوراسیون و خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی و طراحی

اگر میخواهید یک تغییر در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید با خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی و طراحی  میتوانید یک اثر نقاشی زیبا بخرید.یک تابلو نقاشی استفاده شده بر روی دیوار خانه باید با رنگ بندی کل خانه هماهنگی داشته باشد.این تابلو می تواند یک منظره طبیعی، تصویری از حیوانات و یا یه پرتره ی صورت باشد. بسته به سلیقه ی شما تابلوهای نقاشی و طراحی بسیاری وجود دارد.اینکه می خواهید تابلو را در کجای خانه نصب کنید اهمیت زیادی دارد، تابلوی اتاق پذیرایی با تابلوی اتاق خواب نمی تواند یکی باشد.(راهنمای خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی)

 خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی و طراحی از سایت

شاید برایتان مقدور نباشد از خانه یا محل کار خارج شده و به انتخاب تابلو بپردازید. با توجه به اینکه انتخاب تابلو کاری راحت نیست زیرا از بین تنوع زیادی از تابلوها باید انتخاب شود، خرید اینترنتی تابلو نقاشی می تواند کار خوبی باشد. به این صورت می توانید از طریق موبایل یا لپ تاب خود خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی و طراحی را از سایت ما انجام دهید. دیگر مجبور نیستید وقت خود را خارج از خانه یا محل کار تلف کنید.با خرید اینترنتی تابلو نقاشی همچنین می توانید انتخاب متنوع تری داشته باشید.(راهنمای خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی)

تابلوهای استاد فرحناز پناه و خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی و طراحی

استاد فرحناز پناه از جمله هنرمندانی است که سال ها در زمینه ی هنری نقاشی و طراحی فعالیت نموده اند و از کارهای هنری دیگر ایشان نگاشتن کتاب است.آثار ایشان بسیار خاص و منحصر به فرد است که نگاه عمیق و درک ژرف ایشان به زندگی را نشان می دهد.این استاد با به کارگیری تکنیک های خلاق خود آثار عالی را به وجود آورده اند علاوه بر مهارت تکنیکی ایشان تمام کارها حالت عرفانی و معنوی دارند که نشان از روح کمال گرایشان می دهد. تمام نقاشی های ایشان را که نگاه کنید به معنای عمیقی پی می برید که سال ها تفکر برای درک آن لازم است.

این مطلب برگرفته از کتاب ابریشم و آب می باشد. استاد فرحناز پناه به جز طراحی تابلو های زیبا و ماهرانه ی خود، به نگاشتن کتاب درباره ی  تجارب کسب شده ی خود در طول سالیان می پردازند.

تمام تابلو های این استاد الهام خاصی را در خود دارد و اگر  شما هم بتوانید با موضوع آن الهام ارتباط برقرار کنید قطعا تابلو را خریداری کرده  و بر روی دیوار خانه یتان نصب می کنید. در دنیای تخیل هنرمندان چیزهایی می گذرد که گاهی بسیار ارزشمند و معنی دار است. درک این تخیل و دنیای ماورا شاید برای هر کسی مقدور نباشد . درک این الهامات تنها برای کسانی مقدور است که کمی خود را از دنیای مادیات دور کنند.

با خرید اینترنتی تابلو های نقاشی و طراحی با ما همراه باشید.

گالری نقاشی های مدرن استاد فرحناز پناه

سفارش تابلوهای نقاشی و طراحی های مدرن

شما عزیزان می توانید برای استفاده از تابلوهای نقاشی و طراحی های خلاقانه در محیط های مختلف مانند کافی شاپ ها , هتل ها , کتابخانه ها و … با ما تماس بگیرید.آنچه در ذهن شما باشد در سریعترین زمان ممکن برای شما متناسب با محیط کاری تان طراحی خواهد شد. تابلوهای بزرگ دیواری، ایده ای دوست داشتنی برای دکوراسیون منزل و یا محیط کار شما هستند.از نمونه تابلوها و طراحی های موجود در سایت بازدید بعمل آورید.

شرایط خرید تابلوهای نقاشی و طراحی مدرن ( حتما قبل از خرید آثار نقاشی مطالعه نمایید )

1.کلیه آثار موجود در سایت پس از ثبت سفارش جهت آماده سازی نیاز به 1 هفته زمان نیاز دارند.این زمان جهت بسته بندی دقیق آثار و قاب بندی تابلوهای نقاشی موجود در سایت می باشد.بنابراین زمان یک هفته ای پس از ثبت سفارش آثار در نظر گرفته شود.

2.کلیه آثار دارای قاب با کیفیت ( به رنگ سفید ) هستند و سعی بر آن داشتیم تا از با کیفیت ترین قاب و بسته بندی برای ارایه تابلوهای نقاشی موجود استفاده شود.

3.کلیه آثار موجود در سایت پس از ثبت سفارش از طریق واحدهای پستی سراسر کشور ارسال شده و در این ارسال کلیه شرایط نگه داری و بسته بندی با رعایت استاندارد های لازم  انجام خواهد گرفت.عزیزانی که در شهر تهران هستند می توانند تقاضا نمایند تا از طریق تیپاکس ارسال تابلوهای نقاشی خریداری شده برایشان انجام شود.

4.شما عزیزان از طریق شماره تماس 09379979274 و یا از طریق ادرس ایمیل mostafa.banaei2020@gmail.com می توانید کلیه سوالات و پرسش های خود را قبل از خرید آثار هنری موجود در سایت مطرح نمایید

5.بعد از ثبت سفارش حتما کد تابلوی مورد نظر را به شماره 09379979274  پیامک نمایید

تابلوهای نقاشی و طراحی مدرن و کلاسیک

 

فروش اینترنتی تابلوهای نقاشی

تابلوهای نقاشی و طراحی یکی از مهمترین و زیباترین ابزاری که در طراحی دکوراسیون داخلی خود می توانید از آن استفاده نمایید تابلوهای مدرن نقاشی و طراحی های خلاقانه است.استفاده از تابلوهای مدرن نقاشی می تواند فضای مکان مورد نظر شما را به زیباترین شکل ممکن تغییر دهد. تابلوهای نقاشی مدرن می تواند بهترین انتخاب برای طراحان جهت طراحی دکوراسیون داخلی باشد.کلیه آثار موجود در بخش فروشگاهی از هنرمند برجسته کشورمان استاد فرحناز پناه بوده که دارای سابقه بیش از 30 سال در عرصه هنر نقاشی و طراحی و آموزش هنرهای تجسمی بوده اند.

استاد فرحناز پناه

استادفرحناز پناه فعالیت خود را در زمینه نقاشی و طراحی از سال 1365 آغاز کرد و تاکنون بیش از 8 نمایشگاه جمعی و 12 نمایشگاه انفرادی برگزار کرده است.فرحناز پناه را می توان هنرمندی اصیل و صاحب سبک در زمینه های مختلف نقاشی و طراحی معرفی نمود.آموزش نقاشی و تدریس ایشان در زمینه طراحی های خلاقانه از اصلی ترین فعالیت های فرحناز پناه در طول سالیان اخیر بوده است.ایشان صاحب سبکی خاص در زمینه نقاشی با پاستل می باشد و مجموعه آثار نقاشی های ایشان در 4 جلد کتاب با عناوین زیر از انشترات سرزمین اهورایی به چاپ رسیده است:

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 1 | کتاب ابریشم و آب

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 2 | کتاب ابر , باد , خاک , آتش

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 3 | کتاب به آفرینش

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 4 | کتاب حلقه خورشید

 

مجموعه کتاب های شعر استاد فرحناز پناه 

در زمینه ادبیات نیز 4 مجموعه شعر به نام های “ اندک ماندن و بسیار بودن” , “ سایه بر دانه های سیب “ , “ باش فقط باش همین!” , “ و انگارآنکه می ماند می میرد” از استاد فرحناز پناه به چاپ رسیده است.در طول 30 سال گذشته کلاس های نقاشی و طراحی متعددی در تهران توسط استاد فرحناز پناه برگزار شده و علاقه مندان بسیاری در این کلاس ها شرکت داشته و در حال حاضر ایشان در زمینه طراحی های خلاقانه به تدریس و آموزش مشغول می باشند.

تا کنون 4 مجموعه کتاب آثار نقاشی برگزیده استاد فرحناز پناه از انتشارات سرزمین اهورایی به چاپ رسیده است که آخرین مجموعه آثار نقاشی ایشان با نام کتاب “ حلقه خورشید” در سال 89 به چاپ رسید.

فرحناز پناه

نمایشگاه های برگزار شده نقاشی استاد فرحناز پناه

نگارخانه والی 1381 
نگارخانه آتشزاد 1384 
مجتمع فرهنگی ولنجک 1384 
فرهنگسرای نیاوران 1385 
فرهنگسرای نیاوران 1387 
گالری آشیان نقش و مهر 1387 
مجتمع فرهنگی ولنجک 1387 
گالری شاه عالم کشور مالزی2010 
گالری پلیتا هاتی کشور مالزی 2011 
گالری مکعب کشور مالزی 2011 
مرکز هنر کولالامپور _ KLPAK کشور مالزی2014

تأثیر تابلوهای نقاشی بر دکوراسیون داخلی

تأثیر تابلوهای نقاشی بر دکوراسیون داخلی

اهمیت تابلوهای نقاشی در دکوراسیون خانه یکی از بهترین ابزارهایی که طراحان داخلی در دکوراسیون داخلی از آن استفاده می کنند, تابوهای نقاشی است.در حقیقت تابلوهای نقاشی یکی از مهمترین و اصلی ترین پارامترهای یک designer در دکوراسیون داخلی است.هر قسمت از خانه ما دارای یک رنگ...

تابلوهای نقاشی و دکوراسیون داخلی

تابلوهای نقاشی و دکوراسیون داخلی

جایگاه ارزشمند تابلوهای نقاشی در دکوراسیون خانه بسیاری از طراحان داخلی برای دمیدن روح در یک فضا از تابلوهای نقاشی استفاده می کنند.استفاده از تابلوهای نقاشی حال و هوای خوب و متفاوتی به یک فضا می دهد.تابلوهای نقاشی با ایجاد یک حس هنری خوب به خانه و محل کار شما زیبایی...

استفاده تابلو های نقاشی مدرن در دکوراسیون داخلی

استفاده تابلو های نقاشی مدرن در دکوراسیون داخلی

استفاده تابلو های نقاشی مدرن در دکوراسیون داخلی یکی از مهمترین و زیباترین ابزاری که در طراحی دکوراسیون داخلی می توانید از آن استفاده نمایید تابلوهای مدرن نقاشی و طراحی های خلاقانه است.استفاده از تابلوهای مدرن نقاشی می تواند فضای مکان مورد نظر شما را به زیباترین شکل...