خرید اینترنتی تابلو نقاشی، کاری بسیار هیجان انگیز است

 خرید اینترنتی تابلو نقاشی، کاری بسیار هیجان انگیز است. به یک فروشگاه اینترنتی خرید تابلو نقاشی وارد می‌شوید و بدون اینک کسی مزاحمتان شود، ساعتها به تابلوها خیره شده و سرانجام با خرید اینترنتی تابلو نقاشی محبوبتان، از فروشگاه برمی‌گردید! تابلوهای نقاشی، هر کدام چیز خاصی در خود دارند؛ هرکدام با حال و هوای خاصشان، اثری متفاوت بر شما می‌گذارند. خرید اینترنتی تابلو نقاشی، تجربه ی جالبی است.

در سکوت، با هر تابلو به رؤیا می‌روید و سرانجام خرید اینترنتی تابلو نقاشی خود را با تابلویی که اثری ماندگار و شیرین بر روحتان گذاشته، به پایان می‌رسانید و بعد، منتظر تابلو نقاشی خود می‌مانید تا به دستتان برسد و احساس معرکه‌ای که در خرید اینترنتی تابلو نقاشی به شما دست داد، باز برایتان تکرار شود.تماشای یک تابلوی نقاشی که با خرید اینترنتی تابلو نقاشی  برای شما شده،  تأثیرات زیادی بر مغزتان دارد.

چگونه نگاه کردن به یک تابلوی نقاشی، می تواند به مغز ما کمک کند؟

پس از خرید اینترنتی تابلو نقاشی خود و رسیدنش به دستتان، می‌توانید آن را بر دیوار دنج ترین نقطه‌ی خانه‌تان، آویزان کنید و با تماشایش، به واکنش های زیبا و جالب مغزتان توجه کنید. تماشای هنر و آثار هنری، حتی نگاه کردن به یک تابلوی نقاشی ساده که با خرید اینترنتی تابلو نقاشی، به خودتان هدیه‌اش داده‌اید، می‌تواند شما را به سفری عجیب ببرد، مانند سفرهای آلیس در سرزمین عجایب. می‌تواند شما را ببرد به سرزمین های دوری که در واقعیت ندیده‌اید. تصور کنید، کوهی بلند و برفی بر تابلوی نقاشیتان، نقش بسته، تماشایش شما را به کوه‌های آلپ می‌برد و می‌توانید چون هایدی در مناظر تابلوی نقاشیتان بدوید؛ یا مثلا تابلوی نقاشی که در خرید اینترنتی تابلو نقاشی، به دستتان رسیده، می تواند شما را به یاد گذشته‌های دور و خاطراتتان بیندازد.
گذشته هایی که شاید دیگر تکرار نشود اما یادآوریش برایتان شیرین خواهد بود. گویا تابلو نقاشی را که نگاه می‌کنید، چوب جادویی، احساسات و افکارتان را، به شدت و عمیق جادو می‌کند، سحر می شوید و مغزتان به جاهایی از زمان و مکان می‌رود که در واقعیت ندیده است و به این شکل مغز ما فعال، در جریان و زنده می‌ماند.خرید اینترنتی تابلو نقاشی، تجربه‌ی جدیدی است و برایتان سرگرم‌کننده خواهد بود.با ما در بزرگترین سایت آموزش نقاشی و خرید آنلاین تابلو نقاشی ارزان و شیک همراه بمانید.

نقاش : فرحناز پناه
نقاش : فرحناز پناه

تأثیرات فیزیکی نگاه کردن به یک تابلوی نقاشی

خرید اینترنتی تابلو نقاشی، باعث می‌شود تکه ای از هنر جلوی چشمانتان باشد و فراتر از توانایی مغز در ایجاد احساسهای مختلف در شما، تماشای هنر و نگاه کردن به تابلوی نقاشی، موجب افزایش ده درصدی جریان خون به مغز می‌شود. در واقع تماشای هنر چه از نوع تابلوی نقاشی باشد، چه مجسمه و آثار هنری دیگر، باعث هجوم خون تازه به مغز می‌گردد دقیقا مثل زمانی که به کسی که عاشقش هستید، نگاه می‌کنید.
هیجان انگیز است که یک تابلوی نقاشی که با خرید اینترنتی تابلو نقاشی، دیوار خانه تان را زیبا کرده، کاری را با شما می‌کند که معشوقه تان با شما کرده‌است! این جادوی هنر است. وقتی خود را مقابل رؤیا و جادوی یک تابلو نقاشی قرار می‌دهید، چنان تأثیر شگفت انگیزی بر شما می‌گذارد که دوست دارید بخشی از آن تابلوی نقاشی شوید؛ اینجاست که سلولهای عصبی مغز، مانند آئینه ای عمل می‌کنند و حرکت، انرژی و آنچه در تابلوی نقاشی می‌بینید را برایتان به احساس تبدیل می کنند؛ شما احساسات را می چشید و گویا دقیقا وسط تابلو نشسته اید! هرچه بیشتر خود را در حال و هوای هنر و تماشای تابلوهای هنری قرار دهید، کیفیت آثار و تابلوها را بهتر و بیشتر درک خواهید کرد؛ خواهید فهمید هر تابلوی نقاشی و نقاشش، چه حرفی برای شما داشته و قصد داشته چه چیزی را به شما بفهماند و اینجاست که شناخت هنر و درک مفهوم تابلوهای نقاشی برایتان آغاز می‌شود.
برای مثال: سبک نقاشی قطره‌ای جکسون پولاک است که وقتی تابلوهایش را عمیقا نگاه کنید طوری که در تابلو غرق شوید، احساس می‌کنید همان رنگها و قطره هایی هستید که بر بوم نقاشی روان هستند.یا دیدن عمیق نقاشی یک بیابان، احساس گرمی ناشی از اشعه ای داغ از آفتاب را به شما می‌دهد و قدم زدن بر شنها و ماسه ها را برایتان تداعی می‌کند.وقتی عمیقا و در سکوت نگاه کنید، درک و شناخت درستی از هنر و تابلوی نقاشی پیدا می کنید و به احساس واقعی هنرمند حین کشیدن تابلو پی خواهید برد. حتی صدای نسیم ملایم را از درون تابلویی که منظره ای از کوه و دریا دارد، خواهید شنید و سرشار از لذت و رشد خواهید شد.با ما در بزرگترین سایت آموزش نقاشی و طراحی و تهیه فیلم های آموزشی نقاشی همراه بمانید.خرید اینترنتی تابلو نقاشی ارزان و شیک و تابلو نقاشی مدرن می تواند تجربه ای بی نظیر از سایت ما برای شما به ارمغان آورد.

افزایش مهارت حل مسئله ی مغز با نگاه کردن به هنر

تماشای هنر، از جمله نگاه کردن به یک تابلوی نقاشی که با خرید اینترنتی تابلو نقاشی، در دستان شماست، واکنشهای مغز را در پی دارد که به آنها اشاره شد. در واقع نگاه کردن به یک تابلو نقاشی و واکنشهای مغزی بعدش، بخش کوچکی از یک فرآیند چند مرحله ای است و شما با انجام کارهایی می توانید مغزتان را برای مدت بیشتری درگیر تابلوی نقاشی کنید و تجربه های بیشتری بسازید.
از جمله‌ی این کارها: آنچه می بینید را توصیف کنید، درباره ی مفهوم آنچه نگاه می کنید؛ فکر کنید و به این برسید که نقاش تمایل دارد چه چیزی را به شما نشان دهد. درباره ی تابلوی نقاشی با دیگران صحبت کنید و نظرشان را بپرسید، با آثار هنری دیگر مقایسه اش کنید و… در واقع هرچه زمان بیشتری را صرف بررسی و تماشای تابلوی نقاشی کنید، فعالیتهای ذهن خودآگاه و ناخودآگاهتان بیشتر می شود، مغزتان فعال تر می گردد و خلاقیتتان افزایش می یابد. هنر مغز را به هیجان وا می دارد و ذهنتان را باز و آرام می کند. ذهن و مغز باز، مهارت‌های تحلیلی و مهارت حل مسئله‌اش در زندگی روزمره، بیشتر است و تواناتر عمل می‌کند.؛ در واقع هنر، مهارتهای مغز شما را بیشتر و قوی تر می‌کند.با ما در بزرگترین سایت آموزش نقاشی و کلاس انلاین نقاشی و فروش تابلو نقاشی شیک و ارزان همراه بمانید.هدف اصلی ما در سایت گالری پناه تهیه فیلم های تخصصی آموزش نقاشی از پایه تا پیشرفته و فروش تابلوهای نقاشی ارزان و تابلوهای نقاشی مدرن است.

پیشنهاد مکانهایی برای نگاه کردن به هنر

اگر به دنبال مکانهایی هستید که با چشم تحلیل گرتان هنر را تماشا کنید، به این مکانها بروید.
1) موزه های هنری شهرتان.از برنامه‌ی موزه ها مطلع شوید؛ با دوستانتان به موزه ها بروید و هنر را تماشا کنید.
2) به نمایشگاه‌های هنرهای دستی و صنایع دستی بروید و آنچه هنرمندان با دستانشان خلق می‌کنند را تماشا کنید، این شروعی عالی برای فهم هنر است.
3) گالری های هنری، اغلب درهای خود را به روی مردم باز می‌کنند و آثار هنری را به نمایش می‌گذارند؛
4) هفته ای یک بار یا ماهی یک بار به گالری ها بروید وتابلوهای نقاشی هنرمندان را نگاه کنید.
5) به فروشگاه کتاب بروید، کتاب هنری بخرید؛ ساعتی از روزتان را در جایی دنج و آرام به تماشای تکه ای از هنر در کتاب اختصاص دهید.
6) مستندی هنری پیدا کنید و با دقت به تماشایش بنشینید؛ از آنچه به شما می آموزد، شگفت زده خواهید گشت.
7) حتی می توانید سری به فروشگاه اینترنتی خرید تابلو نقاشی بزنید، تابلوها را نگاه کنید و ببینید در هر تابلو هنرمند چه حسی از خود را با شما شریک شده است و آن تابلویی که بهترین حس را به شما می‌دهد، با خرید اینترنتی تابلو نقاشی، به خانه تان بیاورید و آن حس خوش را همیشگی کنید.

خلق هنر و تأثیراتش بر شما

ساختن یک اثر هنری و خلق با دستها، شما را جادو می‌کند، به شما روح می بخشد و از راهی متفاوت با نگاه کردن محض به تابلویی که با خرید اینترنتی تابلو نقاشی، صاحبش شده اید، مغزتان را تقویت می‌کند. تحقیقات نشان می دهد، تولید و خلق هنرهای دیدنی مانند تابلوی نقاشی، با فعال سازی قشر بینایی، در طول زمان باعث افزایش قابلیتهای ارتباطی مغز از جمله دیدن و… می شود.
تأثیر هنر و خلقش بر مغز مانند تأثیر ورزش است بر سلامتی بدن. خلق هنر و کشیدن تابلو نقاشی، مغز را تیز، قبراق و باز می‌کند، ذهن را روشن می‌گرداند، خلاقیت و حافظه را افزایش می‌دهد و از پیری مغز جلوگیری می‌کند. فراتر از اینها، خلق هنر و کشیدن نقاشی، در کنترل شرایط استرس زا و موقعیتهای دشوار زندگی به شما کمک می‌کند. هنر شما را قوی می‌کند و با کشیدن نقاشی می‌توانید استرس و ناخوشی خود را به رنگ، شکل و هنر تبدیل کنید. ما در فروشکاه اینترنتی خود با فروش فیلم آموزش نقاشی و طراحی در خدمتتان هستیم.برای شروع خلق هنر، حتما نیازی نیست که وقت زیادی بگذارید یا هنرمندی واقعی باشید، می توانید نقاشی کردن را تنها برای لذت و سرگرمی شروع کنید.ما در بزرگترین سایت آموزش نقاشی و تهیه فیلم های تخصصی نقاشی و طراحی از پایه تا پیشرفته در خدمت شما هستیم.شما عزیزان در این سایت می توانید به برترین فیلم های آموزش نقاشی و طراحی توسط اساتید برجسته نقاش کشور دسترسی داشته باشید.همچنین اگر علاقه مند به خرید تابلو نقاشی مدرن و یا خرید تابلو نقاشی کلاسیک هستید می توانید از طریق سایت ما نسبت به خرید اینترنتی تابلو نقاشی شیک و تابلو نقاشی ارزان برای استفاده در دکوراسیون منزل خود استفاده نمایید.

پیشنهادهای ما برای خلق هنر به شما:

1) کلاسهای نقاشی گروهی، محیطی را فراهم می کنند تا در خلق یک اثر هنری سهم داشته باشید، با خرید اینترنتی تابلو نقاشی، ایده‌های ناب را ببینید.
2) کتابهای رنگ آمیزی بزرگسالان که در سطح های مختلف در بازار و فروشگاه‌های اینترنتی موجود است؛ با رنگ کردن ریلکس می‌شوید، آرامش می‌گیرید و تنشهای روزهای پردغدغه را رفع می‌کنید.
3) کلاسهای ساختن اجسام شیشه ای به شما کمک می‌کنند که مهارت جدیدی را یاد بگیرید و گلهای رز شیشه ای، کاسه و گلدانهای شیشه ای و… را بسازید.
4) عکاسی کنید. در زاویه‌های مختلف از خانه، دوستان، خانواده و مکانهایی که می‌روید عکس بگیرید. خودتان را در چالش گرفتن تعدادی عکس اختصاصی در هر روز قرار دهید. چشم اندازها را پیدا کنید و عکس بگیرید.
5) چیزی را در خانه طراحی کنید، 10دقیقه آرام در جایی بنشینید و طراحی کنید، بار بعد 20 دقیقه طراحی کنید و دفعه‌ی دیگر طراحی 30 دقیقه‌ای را تجربه کنید. تغییر الگوها، ذهن را به چالش می‌کشد و خلاقیت را افزایش می‌دهد.
6) به کلاسهای طراحی فیگورهای انسانی و حالتهای بدنی بروید. طراحی فیگورهای کلاسیک شما را قادر می‌کند که بدن انسان را از جنبه‌ها و دیدهای مختلف نگاه کنید. بدن، خودش یک هنر است و ساخته‌ی دستان جادویی خالقش می‌باشد.اگر امکان مراجعه به کلاس را ندارید، ما در فروشگاه اینترنتی خود فیلم آموزش نقاشی و طراحی داریم؛ با آموزش نقاشی در این فیلم‌ها، شما احساس می‌کنید به کلاس نقاشی رفته‌اید و می‌توانید تابلوی نقاشی بکشید.

خرید تابلو نقاشی
خرید تابلو نقاشی

خرید اینترنتی تابلو نقاشی از ما

خرید اینترنتی تابلو نقاشی از ما بسیار شیرین و دلچسب است. بدون تلف کردن وقتتان در رفت و آمد، به فروشگاه اینترنتی خرید تابلو نقاشی ما پا بگذارید؛ تابلوها را نگاه کنید. حس کنید و لذت ببرید، خرید تابلو نقاشی لذت بخش است. هنر، شما را به وجد می‌آورد و خرید اینترنتی تابلو نقاشی، حالتان را خوش می‌کند. با خرید اینترنتی تابلو نقاشی، در سکوت و آرامش انتخاب می‌کنید و صاحب تابلویی رؤیایی خواهید شد که در هر بار دیدنش، ذهن و چشمتان باز و روشن می‌گردد. درست است که برای زیبا دیدن باید نگاهمان تغییر کند، اما قوه‌ی درک هنرمان هم باید رشد کند. درباره‌ی هنرمندان، شاهکارهایشان، موزه‌های هنری و کلاسهای هنر تحقیق کنید؛ هنر را نگاه کنید تا یادگیری همیشگی و رشد نصیبتان گردد. عشق به هنر، دیدن هنر و خلق هنر، باعث انعطاف مغز و بهبود کیفیت زندگی ما می‌شود. هنر معجزه‌گر است.

با 8 روش بهترین نقاش جهان شوید

سلام.خیلی خوشحال هستیم که با یک مقاله خوب دیگر در زمینه هنر نقاشی و راهکارهای تبدیل شدن به یک هنرمند حرفه ای در این رشته محبوب و پرطرفدار هنری در خدمت شما عزیزان هستیم.همواره سعی بر آن داشتیم تا در این سایت مقالات به روز و مفیدی در زمینه هنر اصیل نقاشی و روش های موثر...

استفاده تابلو های نقاشی مدرن در دکوراسیون داخلی

استفاده تابلو های نقاشی مدرن در دکوراسیون داخلی یکی از مهمترین و زیباترین ابزاری که در طراحی دکوراسیون داخلی می توانید از آن استفاده نمایید تابلوهای مدرن نقاشی و طراحی های خلاقانه است.استفاده از تابلوهای مدرن نقاشی می تواند فضای مکان مورد نظر شما را به زیباترین شکل...

تاثیر تابلوهای نقاشی در زیباسازی محیط

خرید اینترنتی تابلوهای نقاشی برای دکوراسیون داخلی   7 عنصر مهم در طراحی داخلی(تابلوهای نقاشی و طراحی داخلی) ما قصد داریم با نوشتن مطالب مفید در رابطه با دکوراسیون و طراحی داخلی از منابع بسیار مستند و ارزشمند اطلاعات شما عزیزان را در این رابطه افزایش دهیم. کار این...

فیلم آموزش نقاشی و طراحی استاد فرحناز پناه

فیلم آموزش جامع طراحی شامل تدریس کلیه تکنیک ها واصول مقدماتی و مهم در هنر طراحی است.همانطور که می دانید نقاشی و طراحی از جمله مهمترین هنرهای تجسمی به شمار می آیند.بسیاری از هنرجویان علاقه مند به دنیای طراحی به دلیل هزینه های بسیار بالای کلاس های نقاشی و طراحی و همچنین نبود این محیط های آموزشی در بسیاری از شهرستان های کشور نمی توانند در دوره های آموزش نقاشی و طراحی شرکت کنند و از این رو مهارت بسیاری از این عزیزان در اثر بسیاری از محدودیت های گفته شده شکوفا نمی شود.شما عزیزان با تهیه این فیلم آموزشی می توانید به تمامی تکنیک های برتری که در طراحی اشیا و نقاشی های حرفه ای استفاده می شود دست یابید.

محتوای فیلم آموزش مقدماتی طراحی :

در این فیلم آموزشی دو مبحث بسیار مهم در طراحی تحت آموزش قرار گرفته است :

1.مبحث خطوط صاف و کاربرد خطوط راست در طراحی

2.مبحث منحنی ها و کاربرد آن در شکل گیری طراحی اشیا

در این مجموعه جامع آموزشی کلیه مباحث هم به صورت عملی و هم به صورت تئوری پیاده سازی شده و تمامی  فیلم های آموزشی در لابراتور شخصی استاد فرحناز پناه ضبط و رکورد شده است.

ویژگی های پکیج جامع آموزش نقاشی و طراحی :

مدت زمان این مجموعه آموزشی : 3 ساعت (180 دقیقه)

کیفیت پخش فیلم : فرمت پخش HD

نحوه دریافت فیلم : به صورت لینک دانلود

حجم دانلود فیلم آموزشی : 1GB

حاصل دوره :

با گذراندن این دوره آموزشی قادر هستید تا به اوج مهارت در طراحی پایه و استفاده خطوط صاف و منحنی ها در شکل گیری اشیا دست یابید.منحنی ها و خطوط صاف از جمله مباحث بسیار مهم در هنر طراحی و نقاشی هستند.

سوالات متداول هنرجویان گرامی :

1.آیا دوره های متوسط و پیشرفته طراحی نیز از استاد فرحناز پناه وجود دارد ؟
بله.پس از گذراندن دوره مقدماتی و آشنایی با مباحث مقدماتی و اصول طراحی اولیه طراحی شما عزیزان می توانید از آموزش های دوه های متوسط که مباحثی همچون حجم و روانشناسی رنگ ها و کارگاه های پیشرفته عملی طراحی است استفاده نمایید.

2.آیا از این محصولات می توان در تبلت و یا گوشی همراه استفاده نمود ؟
بله شما عزیزان در تمامی device های خود نظیر تبلت و موبایل بدون مشکل می توانید از این مجموعه آموزشی استفاده نمایید.هیچ محدودیتی برای استفاده از این مجموعه در کامپیوترها در نظر گرفته نشده است و شما عزیزان به راحتی می توانید از این مجموعه در تمامی device ها استفاده نمایید

3.آیا مجموعه آموزش جامع طراحی تنها شامل مباحث تئوری است ؟
خیر.در ابتدا کلیه مباحث و تکنیک های مقدماتی طراحی تدریس شده و در پایان هر قسمت یک کارگاه عملی از همان مبحث آموزشی به صورت کاملا عملی آورده شده است.شما عزیزان در این مجموعه آموزشی با 4 کارگاه کاملا عملی با موضوع مباحثی همچون آموزش خطوط راست و منحنی ها و کاربرد آن ها در طرح های عملی آشنا خواهید شد

4.آیا این مجموعه آموزشی رو می توانم به صورت DVD فیزیکی نیز داشته باشم؟
خیر.شما عیزان تنها از طریق لینک دانلود می توانید مجموعه آموزش جامع نقاشی و طراحی مقدماتی استاد فرحناز پناه را تهیه نمایید

مدرس دوره:

مدرس این فیلم آموزشی استاد فرحناز پناه هنرمند اصیل و چهره ای نام آشنا در عرصه فرهنگ و نقاشی کشور با سابقه تدریس 30 سال می باشد.ایشان در طول دهه گذشته کلاس های حضوری بسیار زیادی در زمینه طراحی های خلاقانه و آموزش نقاشی با پاستل برگزار کرده اند.ایشان دارای نمایشگاه های انفرادی و گروهی بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور بوده و هنرجویان بسیاری در کلاس های آموزش نقاشی و طراحی ایشان با دنیای حرفه ای نقاشی و طراحی آشنا شده اند.از ایشان تا کنون 4 مجموعه کتاب نقاشی به چاپ رسیده است

مجموعه کتاب های نقاشی فرحناز پناه

تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
error: Content is protected !!
× پشتیبانی آنلاین(Whatsapp)