10 نکته طلایی برای بهبود مهارت نقاشی

مرجع مقاله:https://feltmagnet.com/painting/Learn-How-to-Paint

کلاس نقاشی

بدون شک نقاشی هنری تخصصی و نیاز به یادگیری نقاشی توسط اساتید برجسته می باشد.البته این بدین معنا نیست که یادگیری نقاشی به صورت انفرادی امکان پذیر نیست.اما پیشنهاد می گردد جهت آموختن تکنیک های ناب و برتر نقاشی و طراحی از تجربیات اساتید بزرگ نقاشی و طراحی استفاده کنید.کلاس نقاشی می تواند باعث بهبود مهارت های نقاشی و طراحی شما شود.شما با شرکت در کلاس نقاشی اساتید برجسته می توانید از تجربیات چندین ساله این عزیزان در عرصه هنر استفاده نمایید.اما بسیاری از افراد هستند که نمی توانند در کلاس نقاشی شرکت کنند.راه حل چیست؟در ادامه برای شما عزیزان راه حل مناسبی پیشنهاد شده است.پس با ما در بزرگترین سایت آموزش نقاشی و طراحی و خرید تابلوهای نقاشی شیک و ارزان همراه بمانید.

فیلم آموزش نقاشی

با یکی دیگر از مقالات تخصصی در زمینه آموزش نقاشی و ارتقا مهارت های نقاشی و طراحی در خدمت شما هستیم.بسیاری از شما عزیزان با توجه به محدودیت ها و شرایطی که دارید نمی توانید در کلاس نقاشی به صورت حضوری شرکت داشته باشید.نگران این مساله نباشید!!! ما برای شما بهترین فیلم آموزش نقاشی و طراحی را توسط برترین اساتید نقاشی و طراحی ایران تهیه کرده ایم.با مشاهده فیلم های آموزش نقاشی می توانید مهارت های نقاشی خود را بهبود ببخشید.فیلم آموزش نقاشی می تواند تاثیر بسزایی در یادگیری تکنیک های برتر نقاشی داشته باشد.در صورتی که تمایل به خرید و مشاهده سرفصل های تدریس شده در فیلم آموزش نقاشی اثر هنرمند نقاشی خانم فرحناز پناه هستید از لینک زیر بازدید به عمل آورید

برترین پکیج و فیلم آموزش نقاشی و طراحی برای اولین بار در کشور

خرید تابلو نقاشی

ما در بزرگترین سایت آموزش نقاشی و طراحی و خرید اینترنتی تابلو نقاشی های مدرن و کلاسیک در خدمت شما هستیم.خرید تابلو نقاشی یک انتخاب سخت می تواند باشد.اگر قصد زیباسازی فضای خانه و یا محیط کار خود را دارید خرید تابلو نقاشی می تواند یک انتخاب بدون جایگزین برای این مساله باشد.شما عزیزان در این سایت می توانید تابلو نقاشی های مدرن و شیک متناسب با سلیقه خود را جهت زیباسازی فضای دکوراسیون داخلی خرید نمایید.تابلو نقاشی شیک و ارزان می تواند بهترین گزینه برای دکوراسیون داخلی و دیوارهای خانه و یا محیط کار شما باشد.خرید تابلو نقاشی همچنین می تواند بهترین هدیه برای عزیزانی باشد که می خواهید آن ها را خوشحال کنید.یک هدیه ارزشمند و جذاب.باما در بزرگترین گالری آنلاین نقاشی و خرید تابلو نقاشی مدرن و تابلو نقاشی شیک و تابلو نقاشی ارزان همراه باشید

10 تکنیک برتر برای ارتقا مهارت های نقاشی شما

 کلاس آموزش نقاشی قطعا در بهبود مهارت های شما تاثیر گذار خواهد بود.رابی بنو هنرمندی است که با اشتراک گذاشتن دانش و اطلاعات خود امیدوار است که دیگران مهارت نقاشی خود را ارتقاء دهند. امیدوارم کسانی که به تازگی شروع به آموختن نقاشی کرده اند از این مقاله استفاده لازم را ببرند. با دیدن فیلم های آموزشی در سایت ما مهارت خود را بهبود دهید.

10 چیزی که باید یاد بگیرید و تمرین کنید تا مهارت نقاشی خود را بهبود بخشید:

  1. موضوعی را که به آن علاقه دارید انتخاب نمایید.
  2. ترس از خراب کردن نقاشی را کنار بگذارید.
  3. جسور باشید و غرق در نقاشی خود شوید.
  4. گاهی به نقاشی خود از دور نگاه کنید.

5.ارزش اصلی نقاشی را در نظر بگیرید.

  1. یاد بگیرید که شکل ها را ببینید نه اشیا را
  2. سعی کنید رنگ ها را روی پالت و روی سطح نقاشی ترکیب کنید.
  3. سعی کنید از ابزارهای جایگزین استفاده نمایید.
  4. از روش های مستقیم و غیر مستقیم استفاده نمایید.
  5. لبه ها را کنترل کنید.

برای یادگیری و آموزش نقاشی از پایه تا پیشرفته انتخاب یک کلاس آموزش نقاشی کمک بزرگی را به شما  می کند.

1.موضوعی را انتخاب کنید که به شما انگیزه بدهد

وقتی شروع به نقاشی موضوعی می کنید که به آن علاقه دارید و انگیزه لازم را برای آن در خود می بینید، کشیدن نقاشی یک فرآیند راحت و آسان می گردد.

به عنوان مثال من عاشق رنگ هستم و اگر انتخابی بین کشیدن یک چشم انداز ابری و آفتابی داشته باشم قطعا کشیدن چشم انداز آفتابی را انتخاب می کنم. من از این چالش تفسیر سایه ها و نورها و نتیجه شکل گیری آنها بسیار هیجان زده می شوم. اگر نقاشی را که می کشید دوست داشته باشید شما را هیجان زده خواهد کرد. با این حال منتظر باشید با سخت گیر ترین منتقد رو به رو شوید یعنی خودتان.با ما در بزرگترین سایت آموزش نقاشی و خرید تابلو نقاشی های مدرن و کلاسیک همراه بمانید

اکثر مواقع هنرمندان وقتی به نتیجه نهایی اثر خود نگاه می کنند تمام اشتباهاتی را که مرتکب شده اند به وضوح می بینند، در واقع حاصل نهایی چیزی نیست که در شروع نقاشی هنرمند به آن فکر می کرده.

باید چندین بوم نقاشی را خراب کنید تا به چیزی که ایده آل شما است برسید و حتی گاهی به آن نزدیک هم نمی شوید. اما نگران نباشید. به هر نقاشی که می کشید به عنوان مرحله ای عالی از یادگیری نگاه کنید. هر نقاشی جدیدی که می کشید فرصتی برای پیشرفت در این کار است. خرید اینترنتی تابلو های نقاشی را از سایت ما انجام دهید. کلاس آموزش نقاشی برای ارتقاء مهارت نقاشی به شما کمک بزرگی خواهد نمود.

از عکس های کپی برداری شده به عنوان مرجع استفاده نکنید

بهترین عکس های مرجع، عکس هایی هستند که خودتان گرفته اید. تمام عکس هایی که در اینترنت می یابید دارای حق کپی رایت هستند مگر اینکه خلافش نوشته شده باشد، عکس های موجود در کتاب و مجلات نیز همینطور، همه آنها حق کپی رایت را دارا هستند.

اگر واقعا از عکسی خوشتان آمده و میخواهید از آن استفاده نمایید بهتر است به طور مستقیم از صاحب عکس اجازه بگیرید. برای این که کار ایمن باشد سعی کنید از عکس هایی که دارای مجوز کپی هستند استفاده نمایید. دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی و شرکت در کلاس آموزش نقاشی کمک بسیاری در پیشرفت شما خواهد کرد.با ما در بزرگترین سایت آموزش نقاشی و خرید تابلو نقاشی های مدرن و کلاسیک همراه بمانید

2.ترس از کشیدن نقاشی را رها کنید و با یک کلاس آموزش نقاشی کار را شروع کنید

اولین چیزی که برای شروع یک نقاشی نیاز دارید ، این است که  شجاعت کافی را داشته باشید که بوم خالی نقاشی را پر کنید و رنگ ها را در آن به تصویر بکشید. همانطور که یک نویسنده از صفحه خالی می ترسد، یک نقاش هم از بوم سفید نقاشی ترس دارد. اگر از این مورد ترس دارید زود بوم نقاشی را با یک تن رنگ ملایم رنگ کنید. آن را با نارنجی رنگ کنید ، یا با آبی و یا رنگین کمان بکشید. مهم نیست چگونه فقط حرکت شجاعانه خود را انجام دهید. شما همیشه می توانید نقاشی کنید و حتی آن را تغییر دهید. آموزش نقاشی از پایه تا پیشرفته را با شرکت در کلاس آموزش نقاشی تجربه کنید. چیزهای زیادی را می توان از کلاس آموزش نقاشی آموخت.

3.جسور باشید و در نقاشی خود غرق شوید

گاهی ممکن است تصور و ایده های خود را با مداد یا رنگ روی سطحی نقاشی کنید و طرح اصلی را روی آن پدید آورید.از نقاشی کردن با دقت بسیار پرهیز نمایید.

سعی نکنید فقط داخل شکل ها را رنگ آمیزی کنید. رنگ آمیزی خود را به صورت جسورانه انجام دهید، از این نترسید که رنگ از خطوط بیرون بزند. در پایان نقاشی می توانید اشکال را واضح تر کنید. شرکت در کلاس آموزش نقاشی به شما کمک زیادی خواهد نمود.

با سرعت شروع به رنگ آمیزی کنید و هر رنگی را که دوست دارید استفاده نمایید مطمئن باشید می توانید به عقب برگردید و همه چیز را درست کنید. به کشیدن اشکال بزرگ توجه کنید نه به جزئیات.

هر چه به پایان نقاشی نزدیک می شوید، سرعت خود را کم کنید. اینطوری می توانید اطمینان پیدا کنید که تمام رنگ آمیزی های شما به صورت مناسب انجام شده است. تمام حرکت های خود را به طور قاطعانه انجام دهید. شجاع باشید و بهترین نقاشی ها را بکشید. خرید اینترنتی تابلو نقاشی را از ما بخواهید. برای افزایش علم خود در کلاس آموزش نقاشی شرکت کنید.با ما در بزرگترین سایت آموزش نقاشی و خرید تابلو نقاشی های مدرن و کلاسیک همراه بمانید

4.گاهی عقب تر بروید و نقاشی خود را از دور ببینید

گاهی به عقب بروید و به تغییراتی که با رنگ ها بر روی نقاشی انجام داده اید توجه نمایید. مخصوصا در آخر کار توجه به این مسئله مهم است. اگر به نقاشی خود از چند متر دورتر نگاه کنید می توانید نقطه ی دید بهتری داشته باشید. نقاشی خود را با چشمان واضح کنترل نمایید. تعادل رنگ ها، کنتراست و اشکال نقاشی خود را بررسی کنید. دنبال مشکلات نقاشی خود بگردید. مهم ترین آنها را انتخاب کنید و برای حل آن تلاش نمایید و دوباره به عقب بازگردید. به یاد داشته باشید که هر تغییر کوچکی در نقاشی بر روی جلوه ی بصری نقاشی تاثیر زیادی می گذارد. مهم است که بعد از حل کردن هر مشکلی از فاصله دور به آن نگاهی بیندازید و تاثیر آن را در کل اثر ببینید. بعد از حل هر مشکلی دوباره به حل کردن مشکلات بعدی اقدام نمایید تا زمانی که از نقاشی خود راضی و خرسند شوید. اگر نقاشی خود را به صورت نشسته می کشید گاهی بلند شوید و از دور به اثر خود نگاه کنید یا نقاشی خود را بر روی دیواری قرار دهید و از دور به آن نگاه کنید. دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی و همچنین رفتن به کلاس آموزش نقاشی موجب پیشرفت شما می گردد.

5.یاد بگیرید به ارزش اثر خود اهمیت دهید

رابطه بین حجم ها نه تنها در رنگ بلکه در تن ها نیز وجود دارد. این موضوع بسیار مهم است که به طور متناوب نقاط روشن و تیره نقاشی را با یکدیگر مقایسه کنید. حجم های تیره و روشن یک ساختار را به وجود می آورند. آن را مثل یک تصویر اسکلت انتزاعی که روی صحنه قرار دارد تصور کنید. در نگاه اول شما فقط اشیا یا افراد را می بینید اما شما اگر همه ی رنگ ها را تفکیک کرده و فیلترها را از بین ببرید سپس به تاریکی و روشنایی توجه نمایید، می توانید ساختار انتزاعی را به صورت واضح ببینید. شرکت در کلاس آموزش نقاشی را فراموش نکنید.

گاهی با چشم غیر مسلح نمی توانیم مقادیر ارزشمند اثر را تشخیص دهیم. با قرار دادن فیلتر های سبز یا قرمز در جلوی چشمانتان می توانید تن های اصلی نقاشی را ارزیابی کنید. فیلتر ها را می توانید خریداری کنید و یا خودتان آنها را درست کنید.

6.دید هنرمندانه داشته باشید به جای اشیا، اشکال را ببینید

زمانی که طراحی یا نقاشی می کنید باید به این مسئله توجه کنید که چیزی را که واقعا می بینید را بکشید نه چیزی را که تصور می کنید می بینید. اشیا را فراموش کنید و روی رابطه یی که شکل ها با هم دارند تمرکز نمایید. اگر این کار را انجام دهید نقاشی هایتان سه بعدی و واقع بینانه تر می شود. در کلاس آموزش نقاشی تمام مهارت ها را بیاموزید.

برای مثال بیشتر افراد وقتی با یک سیب مواجه می شوند یک نمای جانبی از سیب را می بینند. اما یک هنرمند باید به رنگ ها ، تن ها، سایه هایی که سیب را منحصر به فرد نشان می دهد توجه نماید. به اشکال داخل اشیا و فضاهای مخالف آن توجه کنید. در بهترین کلاس آموزش نقاشی شرکت کنید.

7.ترکیب رنگ بر روی پالت و سطح نقاشی

هنگام استفاده از روش مستقیم، بهترین و مطمئن ترین راه ترکیب رنگ بر روی پالت است، قبل از اینکه بر روی بوم نقاشی کشیده شود. با این حال ممکن است شما دوست داشته باشید ترکیب رنگ را بر روی بوم نقاشی انجام دهید. شستشو نیز می تواند بر روی بوم انجام شود. کلاس آموزش نقاشی جایی برای ارتقا مهارت های شما است.

بهتر است هر دو روش را امتحان نمایید.  هر دو را بر روی یک نقاشی ترکیب کنید. خرید اینترنتی تابلو نقاشی را از سایت ما انجام دهید. بهترین کلاس آموزش نقاشی را از ما بخواهید.

8.از ابزارهای جایگزین استفاده نمایید

خودتان را به استفاده از یک قلم مو یا برس محدود نکنید. تقریبا از هر چیزی می توان برای ابزار رنگ آمیزی استفاده کرد. مثل چاقو، انگشتان دست و پا، کارت های اعتباری قدیمی، کلاه گیس، اسفنج، قیچی و شانه های قدیمی و غیره….

با استفاده از ابزار های مختلف می توان نقاشی های خلاقانه تر را ایجاد نمود. دیدن فیلم آموزش نقاشی و طراحی و همچنین شرکت در کلاس آموزش نقاشی کمک شایانی به افزایش مهارت های شما می کند.

9.نقاشی مستقیم و غیر مستقیم

دو روش اصلی برای نقاشی وجود دارد: روش مستقیم و روش غیر مستقیم. هر دو تکنیک را می توان با رنگ های روغن و آکریلیک استفاده کرد.

می توان گفت که نقاشی مستقیم تقریبا بصری است یعنی در آن رنگ را همانطور که دوست دارید، میبینید. آن را روی بوم نقاشی اجرا می کنید و آن هم همانطوری که هست می ماند. با شرکت در کلاس آموزش نقاشی تمام مهارت ها را فرا بگیرید.

روش غیر مستقیم یک رویکرد کلاسیک تر است که در آن زیر نقاشی اصلی یک رنگ آمیزی وجود دارد که ممکن است grisaille و monochromatic یا چند رنگ باشد. لایه های روی آن لعاب شفاف است به طوری که لایه های مات زیرین را تغییر می دهد. رنگ ها با هم ترکیب شده و یک رنگ جدید منحصر به فرد ایجاد می شود. بعد از ایجاد هر لایه از خشک شدن آن مطمئن شوید. به عنوان مثال برای رنگ آمیزی یک فلفل سبز می توانید دقیقا همان رنگ را به روش مستقیم به کار ببرید یا می توانید با روش غیر مستقیم از رنگ آبی شروع کنید سپس لعاب زرد بزنید، رنگ به صورت اپتیکی برای به دست آوردن سبز ترکیب می شود.

هیچ روشی بهتر از روش دیگر نیست. روشی را که برای نقاشی شما مناسب است را انتخاب نمایید. شما همچنین می توانید از هر دو روش در یک نقاشی استفاده کنید. با شرکت در کلاس آموزش نقاشی ما ، آموزش نقاشی از پایه تا پیشرفته را تجربه کنید.

10.لبه ها را کنترل کنید

وقتی شکلی با شکل دیگر ترکیب می شود لبه ایجاد می گردد. وقتی رنگ در جایی تغییر می کند یعنی در آنجا لبه وجود دارد. در طبیعت لبه های کمی سخت و مستقیم وجود دارد.

لبه سخت یا تیز زمانی به وجود می آید که خط قوی بین دو رنگ وجود داشته باشد. لبه های تیز باعث جذابیت می شوند. لبه های نرم به سختی قابل دیدن هستند. زمانی که دو رنگ به تدریج به کنتراست منتقل می شوند این نوع لبه ایجاد می شود.

یک نقاش ماهر باید آموخته باشد که چگونه لبه ها را کنترل کند و لبه های تیز یا نرم را متناسب با نقاشی خود انتخاب نماید.

یاد بگیرید از لبه هایی معنادار متناسب با نقاشی خود استفاده نمایید. لبه ها چشم بینندگان را هدایت می کند و شما از این موضوع می توانید برای برجسته کردن عناصر مهم و یا نقاط مورد علاقه استفاده کنید. در بهترین کلاس آموزش نقاشی شرکت کنید.

در زیر 13 نمونه از ساختارهای ترکیب شده را مشاهده می کنید. تلاش کنید تا یکی از آنها را بکشید بهتر است بیشتر از یکی را امتحان نمایید. این تصاویر حجم هایی از تاریکی و نور هستند که اثر شما را ارزشمند می نمایند. با شرکت در کلاس آموزش نقاشی ، آموزش نقاشی از پایه تا پیشرفته را فرا بگیرید.

کلاس آموزش نقاشی
کلاس آموزش نقاشی
نقاش: فرحناز پناه
کلاس آموزش نقاشی
نقاش: فرحناز پناه

فیلم آموزش نقاشی و طراحی استاد فرحناز پناه

فیلم آموزش جامع طراحی شامل تدریس کلیه تکنیک ها واصول مقدماتی و مهم در هنر طراحی است.همانطور که می دانید نقاشی و طراحی از جمله مهمترین هنرهای تجسمی به شمار می آیند.بسیاری از هنرجویان علاقه مند به دنیای طراحی به دلیل هزینه های بسیار بالای کلاس های نقاشی و طراحی و همچنین نبود این محیط های آموزشی در بسیاری از شهرستان های کشور نمی توانند در دوره های آموزش نقاشی و طراحی شرکت کنند و از این رو مهارت بسیاری از این عزیزان در اثر بسیاری از محدودیت های گفته شده شکوفا نمی شود.شما عزیزان با تهیه این فیلم آموزشی می توانید به تمامی تکنیک های برتری که در طراحی اشیا و نقاشی های حرفه ای استفاده می شود دست یابید.

محتوای فیلم آموزش مقدماتی طراحی :

در این فیلم آموزشی دو مبحث بسیار مهم در طراحی تحت آموزش قرار گرفته است :

1.مبحث خطوط صاف و کاربرد خطوط راست در طراحی

2.مبحث منحنی ها و کاربرد آن در شکل گیری طراحی اشیا

در این مجموعه جامع آموزشی کلیه مباحث هم به صورت عملی و هم به صورت تئوری پیاده سازی شده و تمامی  فیلم های آموزشی در لابراتور شخصی استاد فرحناز پناه ضبط و رکورد شده است.

ویژگی های پکیج جامع آموزش نقاشی و طراحی :

مدت زمان این مجموعه آموزشی : 3 ساعت (180 دقیقه)

کیفیت پخش فیلم : فرمت پخش HD

نحوه دریافت فیلم : به صورت لینک دانلود

حجم دانلود فیلم آموزشی : 1GB

حاصل دوره :

با گذراندن این دوره آموزشی قادر هستید تا به اوج مهارت در طراحی پایه و استفاده خطوط صاف و منحنی ها در شکل گیری اشیا دست یابید.منحنی ها و خطوط صاف از جمله مباحث بسیار مهم در هنر طراحی و نقاشی هستند.

سوالات متداول هنرجویان گرامی :

1.آیا دوره های متوسط و پیشرفته طراحی نیز از استاد فرحناز پناه وجود دارد ؟
بله.پس از گذراندن دوره مقدماتی و آشنایی با مباحث مقدماتی و اصول طراحی اولیه طراحی شما عزیزان می توانید از آموزش های دوه های متوسط که مباحثی همچون حجم و روانشناسی رنگ ها و کارگاه های پیشرفته عملی طراحی است استفاده نمایید.

2.آیا از این محصولات می توان در تبلت و یا گوشی همراه استفاده نمود ؟
بله شما عزیزان در تمامی device های خود نظیر تبلت و موبایل بدون مشکل می توانید از این مجموعه آموزشی استفاده نمایید.هیچ محدودیتی برای استفاده از این مجموعه در کامپیوترها در نظر گرفته نشده است و شما عزیزان به راحتی می توانید از این مجموعه در تمامی device ها استفاده نمایید

3.آیا مجموعه آموزش جامع طراحی تنها شامل مباحث تئوری است ؟
خیر.در ابتدا کلیه مباحث و تکنیک های مقدماتی طراحی تدریس شده و در پایان هر قسمت یک کارگاه عملی از همان مبحث آموزشی به صورت کاملا عملی آورده شده است.شما عزیزان در این مجموعه آموزشی با 4 کارگاه کاملا عملی با موضوع مباحثی همچون آموزش خطوط راست و منحنی ها و کاربرد آن ها در طرح های عملی آشنا خواهید شد

4.آیا این مجموعه آموزشی رو می توانم به صورت DVD فیزیکی نیز داشته باشم؟
خیر.شما عیزان تنها از طریق لینک دانلود می توانید مجموعه آموزش جامع نقاشی و طراحی مقدماتی استاد فرحناز پناه را تهیه نمایید

مدرس دوره:

مدرس این فیلم آموزشی استاد فرحناز پناه هنرمند اصیل و چهره ای نام آشنا در عرصه فرهنگ و نقاشی کشور با سابقه تدریس 30 سال می باشد.ایشان در طول دهه گذشته کلاس های حضوری بسیار زیادی در زمینه طراحی های خلاقانه و آموزش نقاشی با پاستل برگزار کرده اند.ایشان دارای نمایشگاه های انفرادی و گروهی بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور بوده و هنرجویان بسیاری در کلاس های آموزش نقاشی و طراحی ایشان با دنیای حرفه ای نقاشی و طراحی آشنا شده اند.از ایشان تا کنون 4 مجموعه کتاب نقاشی به چاپ رسیده است

 فرحناز پناه

فرحناز پناه فعالیت خود را در زمینه نقاشی و طراحی از سال 1365 آغاز کرد و تاکنون بیش از 8 نمایشگاه جمعی و 12 نمایشگاه انفرادی برگزار کرده است.فرحناز پناه را می توان هنرمندی اصیل و صاحب سبک در زمینه های مختلف نقاشی و طراحی معرفی نمود.آموزش نقاشی و تدریس ایشان در زمینه طراحی های خلاقانه از اصلی ترین فعالیت های فرحناز پناه در طول سالیان اخیر بوده است.ایشان صاحب سبکی خاص در زمینه نقاشی با پاستل می باشد و مجموعه آثار نقاشی های ایشان در 4 جلد کتاب با عناوین زیر از انشترات سرزمین اهورایی به چاپ رسیده است:

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 1 | کتاب ابریشم و آب

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 2 | کتاب ابر , باد , خاک , آتش

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 3 | کتاب به آفرینش

برگزیده آثار فرحناز پناه | مجموعه شماره 4 | کتاب حلقه خورشید

 

فرحناز پناه

مجموعه کتاب های نقاشی فرحناز پناه

تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه
تابلوهای نقاشی فرحناز پناه

بزرگترین گالری آنلاین نقاشی و فروش تابلو نقاشی های مدرن و شیک

سفارش تابلوهای نقاشی و طراحی های مدرن

شما عزیزان می توانید برای استفاده از تابلوهای نقاشی و طراحی های خلاقانه در محیط های مختلف مانند کافی شاپ ها , هتل ها , کتابخانه ها و … با ما تماس بگیرید.آنچه در ذهن شما باشد در سریعترین زمان ممکن برای شما متناسب با محیط کاری تان طراحی خواهد شد. تابلوهای بزرگ دیواری، ایده ای دوست داشتنی برای دکوراسیون منزل و یا محیط کار شما هستند.از نمونه تابلوها و طراحی های موجود در سایت بازدید بعمل آورید.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
error: Content is protected !!
× پشتیبانی آنلاین(Whatsapp)